Końcówki stomatologiczne

Usługi Naprawy Końcówek Stomatologicznych

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy końcówek stomatologicznych renomowanych marek takich jak W&H, Kavo, NSK, Bien-Air. Nasz doświadczony personel specjalizuje się w naprawach różnego rodzaju końcówek, w tym turbin, kątnic, prostnic, szybkozłączek, mikromotorów powietrznych i elektrycznych, a także kątnic i prostnic chirurgicznych.

Nasze usługi obejmują:

  • Naprawę końcówek od ręki: w przypadku prostych napraw, oferujemy możliwość naprawy od ręki w czasie od 0,5 do 1 godziny. Należy pamiętać, że dostarczony sprzęt musi być wcześniej wysterylizowany.
  • Drobne naprawy ekspres : naprawy o krótkim czasie trwania (do 15 minut), nie wymagające części zamiennych, są oferowane ekspresowo .
  • Wycenę uszkodzeń: klient może wysłać uszkodzoną końcówkę do nas bez uprzedzenia, a my przeprowadzimy bezpłatną wycenę. Zawsze kontaktujemy się z klientem w przypadku wyceny, zwłaszcza jeśli koszt naprawy przewyższa standardowy koszt.
  • Wysyłkę i odbiór: klient może skontaktować się z nami w celu umówienia kuriera DHL, który odbierze uszkodzony sprzęt. Wysyłany sprzęt powinien być wysterylizowany.
  • Szybki czas naprawy: oferujemy szybki czas naprawy, nawet do 24 godzin w przypadku końcówek marki W&H.

Dodatkowo, w przypadku niejasności co do charakteru awarii, zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny. Posiadamy szerokie kontakty z doświadczonymi serwisantami sprzętu stomatologicznego w Polsce, co pozwala na szybkie rozwiązanie problemów nawet na miejscu.

Zachęcamy również do zapewnienia dokumentacji gwarancyjnej dla urządzeń objętych gwarancją. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, który służy fachową pomocą i doradztwem.